Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Відсутність номера Свідоцтва у податковій звітності з ПДВ не є порушенням

Відсутність номера Свідоцтва у податковій звітності з ПДВ не є порушенням
У податковій звітності з ПДВ графи «№ свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість» не є обов’язковим реквізитом і відсутність її заповнення не може бути підставою для відмови у прийнятті податкової звітності.

З 1 січня 2014 року платники податку на додану вартість, до внесення змін у відповідні форми документів, не зазначають номер Свідоцтва у:
- податковій декларації з податку на додану вартість та додатках до неї;
- уточнюючому розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок;
- реєстрі виданих та отриманих податкових накладних;
- податковій накладній, яка складається при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг;
- інших документах, форми яких передбачали зазначення цього реквізиту.
Відсутність номера Свідоцтва у податковій звітності з податку на додану вартість, яка подається до органів Міндоходів після 1-го січня 2014 року (незалежно від податкового періоду, за який така звітність складена), не є порушенням порядку її заповнення та не є підставою для відмови у прийнятті органом Міндоходів такої звітності в паперовому чи електронному вигляді.
Крім цього, відсутність у податкових накладних, складених після 1-го січня 2014 року в паперовому чи електронному вигляді, номера Свідоцтва продавця чи покупця не є порушенням порядку їх заповнення та не є підставою для відмови у їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Також, податкові накладні, складені після 1-го січня 2014 року в паперовому чи електронному вигляді без зазначення номера Свідоцтва продавця чи покупця, не можуть бути виключені зі складу податкового кредиту платника податку - покупця, при умові дотримання інших вимог щодо оформлення податкових накладних.
Вищезазначена позиція викладена у листі Міндоходів від 17.01.2014 №1094/7/99-99-19-04-02-17.
Категория: blog | Просмотров: 2291 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.