Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Визначено форму та Порядок складання Звіту про контрольовані операції

Визначено форму та Порядок складання Звіту про контрольовані операції
Головне управління Міндоходів у Донецькій області повідомляє, що Міністерством доходів і зборів України затверджено форму та Порядок складання Звіту про контрольовані операції, які введені в дію з 21 січня поточного року.
В рамках здійснення контролю за трансфертним ціноутворенням, платники податків (крім Національного банку України), які протягом звітного періоду здійснювали контрольовані операції, зобов'язані подавати звіт про контрольовані операції центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, до 1 травня року, наступного за звітним, засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
Наказ Міністерства доходів і зборів України від 11.11.2013 № 669 "Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції" видано на виконання підпункту 39.4.2 пункту 39.4 статті 39 розділу I Податкового кодексу України.
Категория: blog | Просмотров: 1893 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.