Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Сформувати найбільш оптимальну модель декларування доходів допоможе діалог з громадськістю

Сформувати найбільш оптимальну модель декларування доходів допоможе діалог з громадськістю
ДПІ у Ворошиловському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області запрошує експертне співтовариство і громадськість до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян.
Вивчивши за допомогою експертів міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers кращий світовий досвід, в нашій державі створюється власна модель системи загального декларування доходів, яка на сьогодні винесена на обговорення у вигляді Концепції реформи декларування доходів громадян.
Реформа декларування, безперечно, необхідна, по-перше, з точки зору боротьби з тіньовим сектором економіки, розміри якого вельми значні. По-друге, для подолання корупції і пошуку компенсаторів для поступового зниження податку на доходи фізичних осіб.
Дана ініціатива містить великий соціальний сенс, оскільки повинна стати черговим кроком по виведенню з тіні бізнесу і доданню офіційного статусу доходам громадян.
Ми сподіваємось на Вашу небайдужість та пропонуємо прийняти участь в обговоренні вказаної концепції на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів та надіслати свої пропозиції на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.
Категория: blog | Просмотров: 3586 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.