Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Особливості сплати державного мита для учасників бойових дій

Особливості сплати державного мита для учасників бойових дій
Звільнення від сплати державного мита учасників бойових дій законодавством не передбачено, але фізичні особи, які відносяться до зазначеної категорії, мають право на зменшення суми державного мита на 50 % при отриманні закордонних паспортів або документів, які їх замінюють та за подовження строків дії цих документів.
Крім того, згідно з Декретом Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року N 7-93 ”Про державне мито” із змінами і доповненнями (далі – Декрет), за вчинення в інтересах громадян дій та видачу документів, що мають юридичне значення, від сплати державного мита звільняються:
- інваліди I та II групи;
- інваліди Великої Вітчизняної війни та сім’ї воїнів (партизан), які загинули чи пропали безвісті, і прирівняні до них у встановленому порядку особи.
За видачу громадянам України паспортів для виїзду за кордон, документів, які їх замінюють, а також за продовження строку дії цих документів, учасники Великої Вітчизняної війни, інших бойових операцій по захисту СРСР і Української РСР з числа військовослужбовців, які проходили службу у військових частинах, штабах і установах, що входили до складу діючої армії та колишніх партизан, ставки державного мита за відповідні дії знижуються на 50 відсотків.
Додатково зазначимо, що право встановлювати додаткові пільги для окремих платників щодо сплати державного мита, яке зараховується до місцевих бюджетів, надано місцевим радам, а у разі сплати державного мита, що зараховується до Державного бюджету України – Міністерством фінансів України (ст. 5 та 6 Декрету).
Категория: blog | Просмотров: 1708 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.