Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » У Донецькій області виявлено порушень митних правил на 173 тис. грн.

У Донецькій області виявлено порушень митних правил на 173 тис. грн.
Протягом січня 2014 року Східною митницею Міндоходів виявлено та задокументовано 36 порушень митних правил на суму 173 тис. грн. Серед вилучених в 20 справах предметів на загальну суму 26 тис. грн. переважали: психотропні таблетки, алкогольні та тютюнові вироби, товари легкої промисловості.
За цей період виявлено 9 фактів незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.
Начальник Східної митниці Євгенія Романчикова зазначила, що серед порушень митного законодавства найпоширенішими були випадки недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення – 39%, недоставляння товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до митного органу призначення, видача їх без дозволу митного органу або втрата – 22%, неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем - 14%.
«Митницею на постійній основі здійснюється взаємодія з уповноваженими митними органами іноземних держав, у рамках якої в звітному періоді направлено 6 запитів щодо встановлення легітимності поданих до митного оформлення документів», – розповіла Євгенія Романчикова.
Категория: blog | Просмотров: 3048 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.