Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Протягом січня ЦОПами Донеччини надано понад 21 тисячу адмінпослуг

Протягом січня ЦОПами Донеччини надано понад 21 тисячу адмінпослуг
За перший місяць 2014 року платникам податків області надано майже 25,8 тисяч адміністративних послуг, у тому числі понад 21 тисячу - Центрами обслуговування платників та 1 тисячу - ГУ Міндоходів у Донецькій області.
Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі облікових карток платників податків. Протягом січня цього року їх було надано більше 15 тисяч.
На другому місці послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – приблизно 1,8 тисяч, на третьому – видача довідок про відсутність заборгованості – майже 1,7 тисяч.
Начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко зазначає: «Сьогодні на Донеччині обслуговування платників здійснює 48 ЦОП, в яких надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Крім того, у центрах обслуговування платники можуть подати звітність та отримати безкоштовні ключі електронного підпису».
Категория: blog | Просмотров: 2822 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.