Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Міндоходів роз’яснив особливості розрахунку 50-мільйонного критерію для цілей трансфертного ціноутворення

Міндоходів роз’яснив особливості розрахунку 50-мільйонного критерію для цілей трансфертного ціноутворення
Одним з обов’язкових критеріїв віднесення операції з продажу/придбання товарів (робіт, послуг) до контрольованих для цілей трансфертного ціноутворення є досягнення загального обсягу операцій з кожним контрагентом 50 мільйонів гривень (без урахування ПДВ) за календарний рік. Обсяг контрольованих операцій обраховується за договірними (контрактними) цінами та відображається за датою переходу прав власності на товари або датою складення акта або іншого документа, оформленого відповідно до вимог чинного законодавства, який підтверджує виконання робіт або надання послуг (тобто аванси або передоплати при розрахунку вартісного критерію не враховуються).
Якщо протягом звітного року платником податків було здійснено з одним контрагентом як операції з продажу товарів (робіт, послуг), так і операції з їх придбання, то з метою розрахунку 50-мільйонного критерію приймається сумарне значення обсягів постачання. При цьому платник податків мають враховувати усі здійснені операції незалежно від того – чи відображаються вони у податковому обліку, чи ні. Зокрема, при визначенні вартісного критерію мають також враховуватись суми кредиту, депозиту, позики, процентів за таким кредитом, депозитом, позикою, суми поворотної фінансової допомоги, вартість товару за договорами комісії, поруки, агентськими та іншими аналогічними договорами, суми комісійної (агентської) винагороди, вартість інвестицій тощо.
Категория: blog | Просмотров: 1828 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.