Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Міндоходів Донеччини проведено 90 заходів щодо виявлення корупційних проявів

Міндоходів Донеччини проведено 90 заходів щодо виявлення корупційних проявів
Саме стільки з початку 2013 року підрозділом внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Донецькій області проведено службових розслідувань та перевірок за фактами можливих неправомірних дій співробітників територіальних органів Міндоходів Донецької області, у 45% - інформація знайшла своє підтвердження.
За результатами проведених заходів керівникам територіальних органів Міндоходів Донецької області винесені подання для вжиття заходів реагування по усуненню порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 9 співробітників, 8 – звільнено, у 25 випадках матеріали направлено до органів прокуратури для прийняття рішення.
За 11 місяців поточного року за матеріалами УВБ відкрито 12 кримінальних проваджень у відношенні працівників територіальних органів Міндоходів Донецької області.
«У поточному році для вирішення питання боротьби з проявами корупції всебічно та системно, була створена антикорупційна стратегія Міністерства, яка охоплює усі етапи роботи – від профілактики до виявлення та реагування на факти корупції. Ми ставимо собі на меті заздалегідь усунути причину службових правопорушень, а не просто боротися з наслідками. Тому плануємо, по-перше, надалі розвивати електронні сервіси, максимально скорочувати персональні контакти між платниками та фахівцями Міндоходів. По-друге, максимально автоматизувати процеси всередині Міністерства. Крім того, постійно йде робота з колективом. З початку року проведено 739 профілактичних заходів, у тому числі 602 лекції, виступи, бесіди», - зазначив начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вадим Бондаренко.
Нагадаємо, що повідомити про неправомірні дії працівників Міндоходів можна через інтерактивний сервіс «Пульс» (044) 284-00-07 або за телефоном УВБ ГУ Міндоходів у Донецькій області: (062) 257 64 46.
Категория: blog | Просмотров: 2400 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.