Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Яким чином укласти договір «Про визнання електронних документів» з податковою інспекцією в електронному вигляді?

Яким чином укласти договір «Про визнання електронних документів» з податковою інспекцією в електронному вигляді?
Для укладення договору “Про визнання електронних документів” з податковою інспекцією в електронному вигляді може бути використано безкоштовне програмне забезпечення «ДПС Захист звітності» або онлайн сервіси (перелік наведено на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД Міндоходів за посиланням http://acskidd.gov.ua у розділі «Програмне забезпечення») надані компаніями-учасниками Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу.
Для укладення договору «Про визнання електронних документів» з податковою інспекцією в електронному вигляді за допомогою програмного забезпечення «ДПС Захист звітності», його спочатку необхідно завантажити з розділу «Програмне забезпечення/Програмне забезпечення для підписання та подання звітності «ДПС Захист Звітності»» офіційного інформаційного ресурсу www.acskidd.gov.ua інсталяційний пакет програмного забезпечення «ДПС Захист звітності», після встановлення та налаштування якого в меню “Договори та заяви” слід обирати відповідний варіант Договору. (Описано в п. 3 Інструкції з експлуатації ПЗ ”ДПС Захист звітності”). Договір підписується особистими ключами посадових осіб або фізичної особи – підприємця та відправляється до органів Міндоходів.
Для уточнення реквізитів, необхідних для заповнення відповідних полів договору «Про визнання електронних документів», слід звернутись в податкову інспекцію за місцем обліку.
Категория: blog | Просмотров: 3640 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.