Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » На Донеччині видано більше 6 тисяч електронних ключів

На Донеччині видано більше 6 тисяч електронних ключів
Протягом лютого 2014 року у Донецькій області послуги електронного цифрового підпису АЦСК ІДД Міндоходів отримали більше 6 тисяч юридичних та фізичних осіб. Порівняно з аналогічний періодом минулого року цей показник зріс приблизно у 2 рази. Тоді послугами ЕЦП скористались біля 3 тисяч платників податків.
Нагадаємо, що з 1 січня поточного року Акредитований центр сертифікації ключів перейшов на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. Такий формат криптографічних повідомлень унеможливлює підробку та посилює захист інформації від сторонніх осіб.
Для зручності платників податків всі сертифікати, які були видані до 1 січня 2014 року, також використовуватимуться до закінчення терміну їх дії.
«На Донеччині цифровий підпис можна отримати безкоштовно в 7 відокремлених пунктах відділу реєстрації користувачів АЦСК ІДД Міндоходів. Його наявність є запорукою доступу до сучасних електронних сервісів Міністерства, що значно заощаджують особистий час платників податків», - підкреслила начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко.
Категория: blog | Просмотров: 3613 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.