Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян триває

Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян триває
ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує про можливість для громадськості долучитися до обговорення концепції реформи декларування доходів громадян.
Підкреслюємо, пропонується до обговорення не готовий законопроект, а концептуальні основи та елементи майбутньої системи декларування доходів.
Ми очікуємо від громадськості думку щодо критеріїв для обмеження кола громадян, які подаватимуть декларації, щодо необхідності подання «разової декларації» та стосовно інших елементів реформи.
Реформа системи декларування доходів громадян потрібна для втілення європейських стандартів у сфері податкових стосунків між громадянином і державою, що є необхідною умовою для підвищення рівня податкової культури і фінансової грамотності у суспільстві. Також реформа принципово важлива з точки зору боротьби з тіньовою економікою та корупцією.
Крім того, очікується, що нова система декларування доходів надасть необхідні компенсатори для поступового зниження податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Отже, дозволить знизити навантаження як на роботодавців, так і на найманих працівників.
Закликаємо усіх – незалежних експертів, громадські організації, бізнес-асоціації, громадян з активною позицією – до фахового і конструктивного діалогу.
Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. Долучайтесь!
Також свої пропозиції Ви можете надіслати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua
Категория: blog | Просмотров: 2213 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.