Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Порядок справляння ФСП залишається незмінним у 2014 році

Порядок справляння ФСП залишається незмінним у 2014 році
На сплату фіксованого сільськогосподарського податку можуть перейти сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, але з урахуванням обмежень, встановлених податковим законодавством.
Сільськогосподарські товаровиробники для набуття і підтвердження статусу платника податку щороку, до 20 лютого, подають станом на 1 січня поточного року певний перелік звітних документів, встановлених пунктом 308.1 статті 308 Податкового кодексу України. Зазначимо, зокрема, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 864 затверджено форму Податкової декларації з фіксованого сільськогосподарського податку (на заміну форми, затвердженої наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 № 1016). Однак, зауважимо, що новий наказ Міндоходів набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Особливу увагу необхідно звернути на правильність подання та заповнення Податкової декларації з фіксованого сільськогосподарського податку (далі – Декларація), зокрема, на:
- обов’язковість подання загальної Декларації для платників, які використовують земельні ділянки у декількох населених пунктах;
- відповідність коду органу місцевого самоврядування за КОАТУУ місцю знаходження земельної ділянки;
- правильність застосування одиниць виміру показників, передбачених у Декларації;
- відображення у Відомостях про наявність земельних ділянок усіх передбачених показників: документів, що посвідчують право користування земельними ділянками (державного акта – серію та його номер, договору оренди земельної ділянки, дату укладання, термін його дії, дату та номер державної реєстрації); категорію земельних ділянок та ін.).
Категория: blog | Просмотров: 1787 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.