Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » За продаж тютюнових виробів неповнолітнім на Донеччині анульовано 2 ліцензії

За продаж тютюнових виробів неповнолітнім на Донеччині анульовано 2 ліцензії
За результатами розгляду матеріалів щодо порушення вимог законодавства в частині продажу алкогольних напоїв та/або тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, протягом поточного року було анульовано 2 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
У Донецькій області станом на початок березня 2014 року нараховується близько 4,6 тис. суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загальна кількість діючих ліцензій на зазначені види діяльності складає 12,5 тис. шт., з яких приблизно 6,5 тис. шт. – алкогольних, та 6 тис. шт. – тютюнових.
«Якщо нікотин та алкоголь наносять шкоду навіть дорослій людині, то для підлітка загроза багатократно зростає. Ми і надалі будемо жорстко контролювати дотримання суб`єктами господарювання законодавчих обмежень щодо торгівлі алкоголем та тютюном. Адже відповідно до законодавства, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензії та штрафними санкціями», - зазначила начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко.
Категория: blog | Просмотров: 3054 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.