Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Затверджено нові форми звітності з ПДВ

Затверджено нові форми звітності з ПДВ
Міністерство доходів і зборів України наказом від 13.11.2013 № 678 затвердило нові форми та Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість. Цей наказ офіційно опубліковано в "Офіційному віснику України" № 99 за 30.12.2013 р. У затвердженій Міндоходів формі декларації з ПДВ з'явилися два нові рядки:
• 5.1. у якому відображаються операції по вивезенню товарів за межі митної території України, які звільнені від ПДВ;
• 16.1.4. відображається коригування придбаних з ПДВ товарів/послуг для використання в операціях звільнених від оподаткування та які не є об’єктом оподаткування.
Зазнали змін таблиці 2 та 3 Додатку Д1 (розрахунок коригування) до декларації з ПДВ, які доповнені новою графою 11.У розшифровці контрагентів (Д5) відображатиметься ще більше інформації, а саме показники операцій, що оподатковуються за нульовою ставкою, дані про звільнені від ПДВ постачання товарів/послуг, інформація по операціях з придбання товарів/послуг без ПДВ.Змінився зміст додатку Д6 (довідка про пільги) до декларації з ПДВ, таблиці 1-3 зазначеного додатку доповнені новою графою "Платник податку - покупець (індивідуальний податковий номер)".
Категория: blog | Просмотров: 3375 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.