Актуальное
Еврокомиссия передаст Украине доходы от замороженных активов РФ
Нарастает недовольство работой ТЦК в Запорожье
В России арестован экс-командующий 58-й армией Иван Попов.
Проблемы с генерацией электроэнергии
Мешали работе ТЦК – отправились в СИЗО...
Грозит тюрьма? Что ждет уклонистов
«Германии нужны украинские медики»: беженцы по обе стороны больничной койки
Широківська ОТГ виділяє 54 млн на нову адмінбудівлю
У Запоріжжі викрили організаторів переправлення ухилянтів
" href="http://iskra-news.info/news/puls_goroda/13516-sbu-zatrimala-agenta-fsb-yakiy-vstanoviv-prihovan-vebkameri-na-dorogah-zaporzhzhya-schob-shpiguvati-za-kolonami-zsu.html"> СБУ затримала агента фсб, який встановив приховані вебкамери на дорогах Запоріжжя, щоб шпигувати за колонами ЗСУ
Авіація ЗСУ за добу завдала 11 ударів ворогу та знищила 1 СУ-25 окупантів
Окупанти продовжують обстрілювати мирне населення
В парламенте зарегистрировали законопроект о военном учете для женщин: подробности
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

» » Звітуємо до контролюючих органів в електронному вигляді

Звітуємо до контролюючих органів в електронному вигляді
Подання податкових декларації засобами електронного зв’язку має низку переваг. Такий спосіб є доволі зручним, він значно скорочує витрачання платником податку часу на подання звітності, крім того - унеможливлює ручне втручання в процес її обробки та прийняття. Тому рекомендуємо усім платникам податку на прибуток подавати податкову звітність в електронному вигляді, що надасть їм можливість значно скоротити час на виконання свого податкового обов’язку та скористатись додатковими сервісами Міндоходів.
Одним із способів подання податкової звітності до контролюючих органів є їх направлення засобами електронного зв’язку в електронній формі.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 №809-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності"», для надання можливості формування звітності до Пенсійного Фонду України, Державної служби статистики України та безпосередньо до Міністерства доходів і зборів України, а також накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів, Міністерством доходів і зборів України впроваджено в дослідну експлуатацію доопрацьоване програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності". Відповідне програмне забезпечення розміщене на офіційному вебпорталі Міндоходів України.
Подання податкових декларації засобами електронного зв’язку має низку переваг. Такий спосіб є доволі зручним, він значно скорочує витрачання платником податку часу на подання такої звітності, у порівнянні з поданням особисто або уповноваженою на це особою чи надсиланням поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення, крім того - унеможливлює ручне втручання в процес обробки та прийняття звітності.
Зауважимо, що обов’язковість подання податкових декларацій в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, великими та середніми підприємствами встановлена пунктом 49.4 статті 49 Податвокого Кодексу України. Однак, враховуючи переваги подання податкових декларацій засобами електронного зв’язку в електронній формі іншим платникам податку на прибуток також бажано застосовувати такий спосіб подання, що надасть їм можливість значно скоротити час на виконання свого податкового обов’язку та скористатись додатковими сервісами Міндоходів.
Категория: blog | Просмотров: 3390 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.