Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Анонімуси зламали ще один сайт управління юстиції

Анонімуси зламали ще один сайт управління юстиції
Анонімуси услід за зломом сайтів Управління юстиції Київської та Тернопільської областей «скрутили голову» сайту Головного управління юстиції в Хмельницькій області. На цей раз хакери не обійшлися лаконічною фразою «Лавринович, ми прийшли за тобою!», А залишили після себе «загрозу», повідомив сайт «Думская.net».

Так, хакерська «новина» застерігає Міністра юстиції: «Лавринович, зберігайте гроші в ощадній касі. Ми починаємо внутрішнє розслідування фінансових потоків вашої родини. За нашими даними, за 2012 каса сімейної взаємодопомоги Лавриновичів погладшала на більш ніж 18400000 доларів. Слідство переходить у фазу збору доказової бази. Без поваги, Східно-Європейське крило групи анонімусів ».

Нагадаємо, 4 лютого під стінами управління пройшла акція протесту під гаслом «Ломанемо Лавриновича», під час якої група молодих людей у впізнаваних масках Гая Фокса намагалася заблокувати вхід до установи, протестуючи проти чергової заборони Інтернет Партії України.

Як заявив глава ІПУ Дмитро Голубов в інтерв'ю «proIT»: «Якщо хтось наступає на свободу слова в інтернеті або на будь-які інтернет-ресурси, ми завжди приходимо на допомогу і змушуємо чиновників будь-якого рівня нас почути».
Категория: news, Украина | Просмотров: 1907 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
BoR   23 февраля 2013 08:16
Хлопцы - молодцы!
0