Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Новий голова кримського уряду визнає Януковича, просить грошей у Росії

Новий голова кримського уряду визнає Януковича, просить грошей у Росії
Новопризначений голова Ради міністрів Криму, лідер проросійської партії «Російська єдність» («Русское единство») Сергій Аксьонов заявив сьогодні, що, на його думку, «з юридичного погляду» чинним президентом України залишається усунений п’ять днів тому Віктор Янукович.

Як сказав Аксьонов своїм прихильникам перед будівлею Верховної Ради Криму після призначення, всі узгодження останніх дій кримської влади були пройдені саме через Януковича.

Він також висловив упевненість, що «в наш складний час… Росія простягне руку допомоги і надасть сприяння, в тому числі й фінансове», кримській автономії.

«Ми впевнені, що разом із нашими братами зможемо відновити все народне господарство. Росія обіцяє, в тому числі, фінансову підтримку нам, і ми сьогодні звертаємося до наших колег: із вами разом ми зможемо це зробити», – заявив Аксьонов.

Раніше сьогодні Верховна Рада Криму призначила Сергія Аксьонова новим прем’єр-міністром автономії.

Перед тим парламент автономії, голова якого Володимир Константинов не визнає нової влади в Києві, відправив у відставку уряд попереднього прем’єра, члена Партії регіонів Анатолія Могильова, який заявляв про законність дій нової влади.

Верховна Рада Криму також проголосувала за проведення 25 травня місцевого референдуму, на якому пропоновано підтвердити чи відхилити положення: «Автономна Республіка Крим має державну самостійність і входить до складу України на основі договорів і угод».

Засідання відбулося в той час, як будівля кримського парламенту захоплена невідомими озброєними людьми проросійського спрямування.


Источник
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 2907 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Состав   27 февраля 2014 22:09
Завтра-послезавтра должно что то серьезное начаться ... да такое, что все что было до этого покадется цветочками!
0