Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » На Запоріжжі записатися на прийом до РАЦСу можна через інтернет

На Запоріжжі записатися на прийом до РАЦСу можна через інтернет
У Запорізькій області розпочала роботу система електронного запису на прийом до відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Про це УНН повідомили у Реєстраційній службі Запорізької області.

Наразі мешканці області мають змогу записатися на прийом до 10 відділів реєстрації актів цивільного стану. Для цього потрібно зайти в спеціальний розділ сайту реєстраційної служби Запорізької області, обрати зручну дату та час для прийому фахівцями відділу.

Також у цьому розділі сайту громадяни мають можливість у ознайомитися з переліком необхідних для реєстрації документів.

Нагадаємо, за словами голови Укрдержреєстру Дмитра Ворони, у відомстві планують активно підвищувати якість послуг.

"Для Державної реєстраційної служби розпочався новий етап роботи. Сьогодні ми ставимо перед кожним співробітником відомства чітке завдання - надання якісних послуг кожному, хто звертається до нашої Служби. Такий підхід має бути на всіх рівнях здійснення державної реєстрації, і я особисто це контролюватиму", - сказав голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

За словами Д. Ворони, велика увага приділялася налагодженню якості роботи Укрдержреєстру, боротьбі з чергами в реєстраційних службах, у тому числі – за допомогою встановлення веб-камер у приміщеннях, де здійснюється державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців, впровадження електронних систем керування чергами, попереднього запису на прийом через Інтернет, роботи консультаційних груп тощо.

"Основні пріоритети роботи Укрджреєстру – бути відкритими, зручними, надійними і зрозумілими для наших заявників. І щодня громадяни, які звертаються до наших відділень, повинні в цьому переконуватися", - зазначив голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

Источник
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 2052 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.