Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Газпром каже, що отримує від України не гроші, а сльози

Газпром каже, що отримує від України не гроші, а сльози
Україна направляє на адресу Газпрому платежі в рахунок погашення боргу за постачання газу в серпні, але це лише мала частина боргу в 882 мільйони доларів. Про це заявив офіційний представник Газпрому Сергій Купріянов.

"Невеликі платежі надходять, але це поки сльози - до повної оплати боргу такими темпами далеко", - сказав він.

Купріянов розповів, що 30 жовтня Нафтогаз заплатив 50 мільйонів доларів, 31 жовтня - 9 мільйонів доларів, 1 листопада - 10 мільйонів доларів, 4 листопада - 6,2 мільйона доларів (сума ще в дорозі), також очікується отримання коштів 5 листопада.

Нагадаємо, 29 жовтня Газпром заявив, що Україна не заплатила $ 882 млн за серпневий газ, незважаючи на перенесення терміну виплат на 1 жовтня.

1 листопада Газпром заявив, що борг України за поставлений у серпні російський газ збільшився на $7,7 млн за рахунок відсотків - до $890 млн.

5 листопада міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький повідомив, що НАК "Нафтогаз України" почала перераховувати кошти в рахунок погашення боргу за поставлений газ.

Він допускав, що одним із джерел погашення боргу Нафтогазу перед Газпромом стане стягнення заборгованості з підприємств комунальної теплоенергетики за поставлений природний газ.
Категория: news, Мир | Просмотров: 1554 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.