Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Через деякий час Крим стане територією Росії, – політолог

Через деякий час Крим стане територією Росії, – політолог
Референдум у Криму, з точки зору українського законодавства, не буде легітимним. Визнати його можуть хіба що ті держави, які визнають незалежність Абхазії і Південної Осетії.

Таку думку коментуючи рішення Ради Криму про пришвидшення проведення референдуму висловив політолог Олексій Голобуцький під час розмови з кореспондентом Galnet.

«Можливо навіть, що крім Росії (референдум у Кримі, – ред.) ніхто не визнає», – вважає політолог.

«Референдум – це якась така ніяка, але все-таки для кримських сепаратистів – ознака легітимності. Вони відчувають, що тримаються там виключно за рахунок присутності російських військових. Але, судячи з усього, це не може бути вічним. Тобто вони намагаються провести референдум, а далі вже триматися за те, що Україна не захоче вступати в конфлікт з цими сепаратистами», – розповів О.Голобуцький.

«Коли там стоять війська, коли будь-який статус Криму в Україні, крім автономії, не сприйме практично жодна країна світу, то це (референдум, – ред.) не має великого значення. Це – виключно для внутрішнього користування. Грубо кажучи, якщо ми туди не влазимо, а наші війська перебувають у такому незрозумілому стані, то, можна сказати, що через деякий час Крим стане територією Росії», – відповів політолог на запитання про значимість референдуму на півострові.

Источник
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 2175 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.