Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Moody's підтвердило негативний прогноз для української банківської системи

Moody's підтвердило негативний прогноз для української банківської системи
Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підтвердило прогноз для банківської системи України на негативному рівні, незмінному з жовтня 2009 року, йдеться у звіті, опублікованому на офіційному сайті агенства.

"Прогноз відображає очікування рейтингового агентства, що українські банки продовжать працювати в складному економічному середовищі, внаслідок чого якість їх активів залишиться дуже низькою. Прогноз також відображає очікування Moody's щодо низької рентабельності та жорстких умов фінансування в 2013 році", - йдеться у звіті агенції.

Moody's зазначає, що зростання кількості депозитів припинилося і пішло на спад у 2012 році, така тенденція збережеться і в 2013, що призведе до посилення умов фінансування.

У звіті агенції вказано, що підвищені ризики нинішньої кризи та невизначеність у питанні стабільності гривні "негативно позначаться на довірі вкладників".

"Крім того, несприятлива економічна ситуація і зниження доступу до кредитів може змусити компанії забрати свої вклади з банків", - йдеться у звіті Moody's.
Категория: news, Мир | Просмотров: 1324 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.