Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Провокації щодо надання дозволу на перебування протестувальників у будинках Федерації профспілок України

Провокації щодо надання дозволу на перебування протестувальників у будинках Федерації профспілок України
Інформація про надання дозволу на продовження перебування протестувальників з “Євромайдану” в будинках що належать Федерації профспілок України не відповідає дійсності, постанову Президії ФПУ підроблено, - таку заяву зробив Голова ФПУ Кулик Ю.М.

10 грудня 2013 року у засобах масової інформації з’явилося повідомлення про те, що нібито Президією Федерації профспілок України прийнято Постанову про дозвіл на продовження перебування у будинку Профспілок та у Жовтневому палаці протестувальників, які приймають участь у акції на Майдані Незалежності. На інформаційних ресурсах також була розміщена копія Постанови Федерації профспілок України від 9 грудня 2013 року за підписом Кулика Ю.М.

Проте за заявою Голови ФПУ Кулика Ю.М. 9 грудня 2013 року таке рішення Федерацією профспілок України не приймалось, постанова, що оприлюднена засобами масової інформації, містить підпис невідомої особи. Кулик Ю.М. повідомив, що зі змістом вказаної Постанови він ознайомився з повідомлень у ЗМІ та вказаного документу не підписував.

Як відомо 10 грудня у деяких ЗМІ з’явилась інформація про надання дозволу на продовження перебування представників “Євромайдану” у приміщеннях, що належать Федерації профспілок України.
Категория: news, Украина | Просмотров: 2402 | Добавил: Тимченко
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Антикотенок   11 декабря 2013 15:35
Любопытный материалец: iskra-news.info/blog/bespredel_zaporozhskoj_vlasti_perezagruzka/2013-12-10-110?l_bIMa
0