Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » » У Росії не важливо де і як голосують - важливо хто рахує.

У Росії не важливо де і як голосують - важливо хто рахує.
У ці дні по всій території Росії, а також в нелегально окупованому Криму та частині Донецької та Луганської областей відбувалися вибори до Держдуми Росії (нижньої палати парламенту; верхня, Рада федерації, в Росії не обирається, а призначається), а в окремих регіонах також вибори голів чи місцевих законодавчих органів російських регіонів або вибори депутатів місцевих органів самоврядування. Особливістю виборів було те, що до виборів Держдуми залучали жителів окупованих Росією регіонів інших держав, яким надавали російське громадянство.
Законодавство Росії (яке Москва також незаконно насаджує на окупованих територіях) встановлює так званий «єдиний день голосування» на виборах усіх рівнів, який 2021 року призначений на неділю, 19 вересня. Тим не менше, задля потенційного збільшення участі виборців його ухвалили проводити відразу три дні – 17, 18 і 19 вересня.
Під час голосування було зафіксовано багато порушень, але найбільше підозр у спостерігачів і опозиції викликає процедура дистанційного електронного голосування, застосована на виборах в Держдуму вперше. У тому числі на ТОТ, що на думку фахівців дозволило підняти «рівень підтримки» пропутинської партії влади за рахунок голосів українців примушених отримати російські паспорти та взяти участь у незаконних виборах.
Остаточні підсумки парламентських виборів у Росії будуть підбиті – 24 вересня, ЄС і Велика Британія засудили та не визнали російські вибори на окупованих територіях України
Категория: news » Top News | Просмотров: 6467 | Добавил: Tymchenko
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.