Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Венеція хоче вийти із складу Італії

Венеція хоче вийти із складу Італії
Сьогодні у Венето, столицею якого є Венеція, розпочався п'ятиденний референдум щодо вихіду із складу Італії.
Мешканцям різних міст Італії належить відповісти на питання «чи підтримуєте ви утворення незалежної, суверенної, федеративної республіки Венеція». Місцевим жителям належить також висловити свою думку щодо членства Венеції у Європейському союзі та блоці НАТО, - повідомляє видання The Telegraph.

Активісти, що закликають до незалежності регіону, розглядають у якості прикладів

Шотландію та Каталонію, які мають намір вийти із складу Великобританії та Іспанії відповідно.

Згідно з останнім опитуванням, 65% виборців у регіоні, куди входять такі історичні міста, як Тревізо, Віченца та Верона, підтримують відокремлення від Рима. Усього, за даними видання, у регіоні мають право голосувати та можуть прийняти участь у референдумі близько 3,8 мільйона осіб. Закон про проведення голосування влада Венето прийняла ще у 2006 році.

Сепаратисти стверджують, що регіон перераховує у казну Італії на 20 мільярдів євро більше, ніж отримує від держави послуг. Відразу після референдуму у разі своєї перемоги прихильники незалежності вимагатимуть припинити перерахування податків. Голосування не є обов'язковим. У той же час, підсумок референдуму зможе надати легітимності прихильникам відділення.

Нагадаємо, республіка Венеція залишалася незалежною торгової державою до повалення Наполеоном Бонапартом у 1797 році останнього дожа та приєднання до Австрії. У другій половині 19 століття Венеція увійшла до складу Італії.
Категория: news, Мир | Просмотров: 1737 | Добавил: Moderator
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.