Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

» » За тиждень операції „Акциз-2014” вилучено підакцизних товарів на 3 млн. гривень

За тиждень операції „Акциз-2014” вилучено підакцизних товарів на 3 млн. гривень
За тиждень проведення спецоперації „Акциз - 2014” оперативники Міндоходів вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму майже 3 млн. гривень.
Так, днями у рамках операції працівники Міндоходів спільно з колегами із ДАІ на в`їзді до столиці затримали дві вантажівки, які перевозили алкогольну продукцію. Увесь товар був обклеєний підробленими марками акцизного податку. Більше того, один з водіїв взагалі не мав жодних документів щодо походження та якості лікеро-горілчаної продукції. Наразі товар вилучено, а його зразки направлено на експертизу. Вирішується питання щодо притягнення винних осіб до відповідальності.
Загалом, з початку року з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму понад 30 млн. гривень. З них тільки тютюнових та лікеро-горілчаних виробів – на загальну суму близько 23 млн. гривень.
Крім того, припинено діяльність 18 незаконних виробництв алкогольних напоїв.
Нагадаємо, що широкомасштабна операція „Акциз-2014” була розпочата 24 січня поточного року для активізації боротьби з розповсюдженням фальсифікованої та недоброякісної продукції на території нашої країни.
Відео щодо затримання вантажівок з алкогольною продукцією можна завантажити з ресурсу http://www.ex.ua/752063518031.
Категория: blog | Просмотров: 3216 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.