Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Міндоходів Донеччини: про свої доходи прозвітували вже чотири мільйонери

Міндоходів Донеччини: про свої доходи прозвітували вже чотири мільйонери
За оперативними даними, з початку 2014 року свої минулорічні доходи задекларували 3295 громадян Донеччини. З них 4 громадянина задекларували доходи на суму більше 1 млн. грн. у вигляді отриманого дарунку, інвестиційного прибутку, продажу квартири. Загальна сума задекларованого доходу становить близько 155 млн. грн.
Найактивніше про свої доходи за 2013 рік звітують ті, хто протягом нього отримував спадщину – 1446 декларацій, надавав в оренду нерухомість та земельні ділянки – 321 декларація та продавав транспорт і нерухомість – 48 декларацій. Документи на отримання податкової знижки вже подали 266 громадян Донецька.
Нагадуємо, що для отримання податкової знижки річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього поточного року.
Так, наприклад, за підсумками попередньої деклараційної кампанії декларації на податкову знижку подали 7789 громадян. Їм відшкодовано з бюджету 7,7 млн. гривень.
«На сьогодні створено всі необхідні умови для того, щоб громадяни могли виконати свій конституційний обов’язок без зайвих незручностей. Практично кожний, хто звітує про доходи, отримує необхідний комплекс послуг. Фахівці Міндоходів Донеччини надають допомогу у заповненні декларацій, консультують щодо сплати податку або отримання податкової знижки. Для зручності працюючих громадян передбачена можливість подати декларацію у вихідні дні або у вечірні години» - зазначає начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вадим Бондаренко.
Категория: blog | Просмотров: 3336 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.