Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » У січні донетчани вже задекларували більше 75 млн. грн. доходів

У січні донетчани вже задекларували більше 75 млн. грн. доходів
За даними ГУ Міндоходів у Донецькій області з початку 2014 року про свої минулорічні статки вже повідомили 1507 жителів Донеччини. Загальна сума задекларованого доходу перевищує 75 млн. грн.
Наразі про свої доходи у 2013 році найактивніше звітують ті, хто протягом минулого року отримував спадщину – 743 декларації, надавав в оренду нерухомість та земельні ділянки – 204 декларації та продавав транспорт і нерухомість – 21 декларація. Документи на отримання податкової знижки вже подали 32 громадянина Донецька.
Крім того, один громадянин задекларував понад 1,5 млн. гривень доходу у вигляді отриманого дарунку.
За підсумками перших деклараційних розрахунків місцеві бюджети Донецької області планують отримати близько мільйону гривень податку на доходи фізичних осіб.
«Добровільне декларування доходів є світовим цивілізованим трендом та наглядним показником свідомості громадян щодо важливості та необхідності своєчасної сплати податків», - відзначає начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вадим Бондаренко.
Категория: blog | Просмотров: 3389 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.