Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Открытие Центра Обслуживания Плательщиков

Открытие Центра Обслуживания Плательщиков
5 березня у ДПІ у Ворошиловського району м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області відбулося урочисте відкриття Центра обслуговування платників податків.
На урочистому відкритті центру були присутні: Начальник Головного управління Міндоходів у Донецькій області Луценко Вікторія Іванівна, Перший заступник міського голови Волков Микола Іванович, Депутат Донецької міської ради Адамов Олександр Борисович, Голова Ворошиловської районної у місті Донецьку ради Латинцев Владислав Борисович, Голова Ради ТВ АППУ у Донецькій області Поляков Роман Олександрович, Голова обласної профспілкової організації Головного управління Міністерства доходів і зборів у Донецькій області Олена Володимирівна Горбачова.
Напередодні 4 березня церемонію освячення провів настоятель Свято-Покровського Храму Митрофорний Протоірей Роман Гапонов.
Центр обслуговування платників податків у ДПІ у Ворошиловського району м. Донецька відповідає всім стандартам та вимогам, що затверджені Міністерством доходів та зборів. У сервісному центрі працює система «Електронна черга» та є Інформаційний термінал для платників.
Начальник ДПІ у Ворошиловському районі м. Донецька Михайлов Олександр Миколайович у своєму виступі висловив щиру подяку керівництву ГУ Міндоходів у Донецькій області, місцевій владі, а також працівникам підпорядкованої йому інспекції.
Категория: blog | Просмотров: 3510 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.