Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » У лютому поточного року 95% страхувальників Донеччини відзвітували по e-mail

У лютому поточного року 95% страхувальників Донеччини відзвітували по e-mail
Про ці та інші результати впровадження електронних сервісів в ході засідання Громадської Ради повідомила начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко.
На заході були присутні: заступник начальника ГУ Міндоходів у Донецькій області Кричун Є.П., голова Громадської Ради, голова правління регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців Рогоза О.П., заступник голови Громадської Ради, голова місцевого осередку ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України» у Донецькій області Орлова В.О., заступник голови Громадської Ради, голова обласної громадської правозахисної організації інвалідів «Феміда» Землянкін В. Л.
У ході ради обговорювалися підсумки та перспективи співробітництва Головного управління Міндоходів у Донецькій області з громадськістю, а також питання про структурні зміни відомства, першочергові завдання, поставлені новим керівництвом та удосконалення податкового законодавства.
«ГУ Міндоходів у Донецькій області робить все необхідне для того, щоб забезпечити роботу у штатному режимі і виконувати у повному обсязі функції наповнення державної скарбниці. Ми дуже розраховуємо на розуміння громадянами важливості цієї роботи і не можемо допустити, щоб політична криза спровокувала поглиблення негативних для економіки регіону процесів», - підкреслила Вікторія Луценко.
Категория: blog | Просмотров: 3369 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.