Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Підприємства – спрощенці Донецької області сплатили єдиного податку понад 30 млн. грн.

Підприємства – спрощенці Донецької області сплатили єдиного податку понад 30 млн. грн.
За січень-лютий 2014 року підприємства малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 31,3 млн. грн. єдиного податку. Це на 6,5 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.
Всього у Донецькій області зареєстровано 12 537 платників єдиного податку – юридичних осіб, з яких: четвертої групи – 12 471 платників, шостої групи – 66 платників.
Загальна сума доходів платників єдиного податку – юридичних осіб за 2013 рік склала понад 3 млрд. грн. У порівнянні з минулим роком доходи цих платників зросли більш ніж на 19,2%.
«Тенденція до збільшення доходів суб'єктів малого та середнього бізнесу і, відповідно, надходжень до бюджету спостерігається завдяки активізації підприємницької діяльності цієї категорії платників за рахунок законодавчих змін у частині розширення можливостей застосування спрощеної системи», - зазначила начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко.
Категория: blog | Просмотров: 3812 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.