Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Платники Донеччини перерахували майже 1,7 млрд. грн. ЄСВ

Платники Донеччини перерахували майже 1,7 млрд. грн. ЄСВ
Саме таку суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування внесено до бюджету протягом січня 2014 року. Надходження перевищують показник відповідного періоду 2013 року на 8,5 млн. грн.
Для того, щоб платники Донеччини не відчули жодного дискомфорту у зв’язку зі змінами адміністратора ЄСВ, їм запропоновано ряд сервісів, які сприятимуть процесу реформи. Також найближчим часом планується впровадити єдину звітність з ЄСВ та податку на доходи фізичних осіб.
«Нашим поточним завданням є системна робота по адмініструванню єдиного соціального внеску, від розміру надходжень якого безпосередньо залежить фінансування соціальної сфери регіону. Резервами збільшення таких надходжень, безумовно, без зростання навантаження на громадян і бізнес, повинно стати виведення заробітних плат співробітників підприємств з тіні, ліквідація центрів конвертацій», - зауважила начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вікторія Луценко.
Категория: blog | Просмотров: 1798 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.