Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права
Найактуальнішими питаннями, з якими люди зверталися під час «Тижня права», були реєстрація прав на нерухоме майно, приватизація земельних ділянок, поділ спільного майна, проблеми спадкування та оформлення права власності, виплати і перерахунок пенсій. Загалом під час виставки-форуму «Правники – суспільству» безоплатну первинну правову допомогу отримали близько 1 000 осіб. Така динаміка попиту на правову допомогу спостерігається вперше за останні кілька років, - так прокоментував заступник Міністра юстиції – керівник апарату Юрій Іващенко підсумки роботи Всеукраїнського тижня права.
Графік надання безоплатних консультацій під час виставки-форуму «Правники – суспільству» має такий вигляд: 12 грудня було надано близько 400 консультацій; 13 грудня – близько 370; 14 грудня - близько 200 консультацій.
Як відомо, з 9 по 14 грудня Міністерство юстиції спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України провело Всеукраїнський тиждень права.
В його рамках пройшов Всеукраїнський урок «Права людини», в якому взяли участь понад 150 студентів, гімназистів, школярів, а також представники координаційних рад молодих юристів з регіонів.
Одним із основних заходів Всеукраїнського тижня права стала виставка-форум «Правники – суспільству», яка проходила протягом 3 днів. До участі у ній було запрошено відомих правників, науковців, представників правозахисних громадських організацій, юридичних клінік та ЗМІ юридичного спрямування. Її форматом стало проведення майстер-класів відомих правників та надання консультацій як з боку державних, так і недержавних установ.
Категория: blog | Просмотров: 2495 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.