Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » ПриватБанк увійшов до рейтингу найкращих світових операторів валютного ринку

ПриватБанк увійшов до рейтингу найкращих світових операторів валютного ринку
ПриватБанк визнано найкращим українським банком – оператором ринку валютообмінних операцій у рейтингу «Best Foreign Exchange Providers 2013», що його укладає американський журнал «Global Finance». Як повідомили експерти видання, цю нагороду ПриватБанк одержує вже вісім років поспіль – як визнання надійності банку та якості проведення операцій.

«Світовий валютний ринок і цього року демонструє зростання, досягнувши обсягів торгів $4 трлн. на день, – каже Джозеф Д. Жіарпутто, видавець і президент «Global Finance». – Щоб зберегти свою частку на ринку, банки вкладають великі кошти в нові технології, завдяки чому їхнім корпоративним клієнтам вдається мінімізувати ризики й одержувати додаткові вигоди на мінливих глобальних ринках».

Переможцем глобального рейтингу операторів «FOREX» визнано «Deutsche Bank». У Північній Америці найкращим став банк «Citi», в Азії – HSBC, у Північній Європі – «CEB банк», а в Центральній і Східній Європі – французький «Societe Generale».
Категория: news, Украина | Просмотров: 1606 | Добавил: Moderator
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.