Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Половині українців бракує нових політичних лідерів, – дослідження

Половині українців бракує нових політичних лідерів, – дослідження
Майже половина населення України (49,1%) вважає, що країні необхідні нові політичні лідери, про що свідчать результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічною службою Центру Разумкова.

При цьому 37,1% вважають, що країні достатньо тих політичних лідерів, які є на сьогодні, 13,8% не змогли відповісти.

Думка про необхідність нових політичних лідерів в Україні переважає у жителів західного (37%) і східного (53%) регіонів. Потребу в нових лідерах вбачають переважно прибічники Всеукраїнського об'єднання "Свобода" – 62% і партії УДАР – 61%.

Респонденти вважають, що нові політичні лідери мають відрізнятися від своїх попередників, насамперед, чесністю (50%), некорумпованістю (48%) та готовністю насправді захищати інтереси простих людей (48%).

На думку опитаних, новими лідерами можуть стати представники як вже наявних політичних партій, де вони були не на перших ролях (27%), так і нових політичних сил - 25%.

Більше третини громадян України (35%) вважають, що українському народу постійно потрібна "сильна рука". Однак, на думку абсолютної більшості (83%) такі лідери мають діяти виключно в рамках закону за принципом "закон один для всіх".

41% українців вважає, що "простий громадянин" ніяк не може вплинути на рішення влади. Найбільш дієвими механізмами такого впливу вони називають вибори президента (37%) і вибори до Верховної Ради (30%).

Опитування було проведено Фондом "Демократичні ініціативи" та Центром Разумкова з 17 до 22 травня 2013 року. Загалом було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки становить 2,3%.
Категория: news, Украина | Просмотров: 1273 | Добавил: Moderator
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.