Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Заява Голови Верховної Ради України Володимира Рибака

Заява Голови Верховної Ради України Володимира Рибака
Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, виступаючи на брифінгу перед журналістами у вівторок, зробив наступну заяву.ЗАЯВА

Голови Верховної Ради УкраїниБезвідповідальні заклики лідерів опозиції, зроблені напередодні про те, що учасники протесту вдадуться до активних радикальних дій у разі, якщо парламент не голосуватиме за вказівкою майдану, призвели до трагічного результату.

У Києві пролилася кров, загинули люди. Зрозумівши, до чого призвели їхні необдумані заклики, лідери опозиції тепер просять розпочати переговори.

Повинен заявити - переговори можливі, і я наполягаю - за умови зупинення радикальних дій і відновлення спокійного життя у столиці.

Хочу підкреслити, що будь-яке рішення, пов’язане з конституційним процесом, можна ухвалювати лише шляхом голосування у Парламенті України. Ані захоплення адміністративних будівель, ані підпали будинків, ані всі інші незаконні дії, які вживає опозиція, не можуть бути механізмом для ухвалення рішень у Верховній Раді України.

Ми зобов’язані знайти вихід з цієї ситуації, сісти за стіл переговорів і відновити нормальне функціонування як життя простих людей, так і парламенту України.

Досвід 2004 року, коли Віктор Янукович зробив усе, щоб у країні не пролилася кров, знайшовши можливості мирного врегулювання громадянського конфлікту, показує, наскільки зваженими, відповідальними і державницькими завжди були, є і будуть рішення Президента України, який у найбільш складних моментах історії завжди знаходив способи зберегти державність і повернути країні мир і стабільність.

Ще раз наголошую - так, переговори можливі. Але лише за умови припинення насильницьких дій та провокацій з боку учасників протестів.
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 3728 | Добавил: Тимченко
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.