Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Українці за рівнем доходів на 136-му місці у світі

Українці за рівнем доходів на 136-му місці у світі
Україна зайняла 136-е місце за рівнем валового доходу на душу населення, на одного українця припадає 3500 доларів, свідчать дані Всесвітнього банку.

В дослідженні держави були розділені за рівнем доходу на чотири категорії: багаті, вище середнього, нижче середнього та з низьким доходом. Україна потрапила у групу країн з валовим доходом нижче середнього. За рівнем добробуту Україна сусідить у списку з Молдовою, Узбекистаном і Грузією.

При цьому до найнижчої категорії відносяться держави, в яких валовий дохід на душу населення становить менше 1035 доларів. В групу з доходом нижче середнього увійшли країни з 1036-4085 доларів на людину, у категорію вище середнього - з доходом в 4086-12615 доларів.

Разом з тимм найбагатші країни це ті, де дохід вище 12 616 доларів на одного громадянина. Перше місце в рейтингу дісталося Монако. У п'ятірку лідерів потрапили Ліхтенштейн, Бермудські острови, Норвегія і Швейцарія. У категорії багатих країн також увійшли Латвія, Литва, Антигуа і Барбуда, Чилі та Уругвай.

Варто відзначити також, що Росія в рейтингу Світового банку зайняла 72-е місце - між Хорватією та Польщею.

Як повідомляв MIGnews.com.ua мешканці Києва в середньому заробляли минулого року 2,80 долара в годину. Менше платять лише жителям Делі, Маніла, Мумбаї, Найробі і індонезійської Джакарти.
Категория: news, Украина | Просмотров: 1438 | Добавил: Moderator
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.