Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Російська компанія закриє завод у Севастополі, якщо Україна підпише Угоду з ЄС

Російська компанія закриє завод у Севастополі, якщо Україна підпише Угоду з ЄС
Севастопольське підприємство "Таврида Електрик", яке належить до однойменної російської промислової групи, закриють у тому випадку, якщо Україна підпише асоціацію з Європейським Союзом.

Про це заявив гендиректор компанії Олексій Чалий, пише "Новий регіон".

"Таврида" в Севастополі - шматочок великої компанії, яка заробляє гроші переважно на інших ринках, і змісту тут у великій кількості людей немає, завод існує тільки завдяки тому, що мені хочеться щось зробити для Севастополя. Але розвивати євро-Севастополь і євро-Україну мені нецікаво. Це буде реальною проблемою для "Тавриди", - заявив він.
За словами Чалого, асоціація з ЄС зумовить те, що ринок, на якому працює "Таврида", зачистять на користь німецьких компаній, тому сенсу в севастопольській філії не буде.

"Засновники Євросоюзу забрали собі управлінські та хайтековські види діяльності, які дорого оплачуються, а дешеві послуги (видобуток корисних копалин і переробку) віддали на периферію Європи", - заявив Чалий.

"Не дай Бог, в Україні з'явиться серйозний хай-тек. Це їх поляна, вони на ній все зачищають. Я це знаю щодо електроенергетики, тому що я працюю в Європі на їх галявині. Німецькі концерни, підперті державою, вміють вирішувати ці проблеми", - додав він.

На його думку, асоціація України і ЄС - це зрада.

Зауважимо, що російська науково-виробнича компанія "Таврида Електрик" об'єднує 70 підприємств в різних країнах світу. У підрозділах компанії працюють близько 3 тис. осіб. Компанія виробляє обладнання для енергетичних об'єктів, таке як вакуумні вимикачі, обмежувачі перенапруг.

Источник
Категория: news, Украина | Просмотров: 2271 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.