Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Микола Азаров: Проведення переговорів Україна-ЄС-Росія дозволить зняти торгово-економічні протиріччя

Микола Азаров: Проведення переговорів Україна-ЄС-Росія дозволить зняти торгово-економічні протиріччя
Проведення переговорів за участю України, Євросоюзу та Російської Федерації дозволить зняти існуючі торгово-економічні протиріччя.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час виступу у Верховній Раді в п'ятницю.

"Ми запропонували провести переговори щодо врегулювання питань, які викликають суперечності, у тристоронньому форматі за участю України, Європейського Союзу та Росії. Це надзвичайно важливе міжнародне питання в умовах світової рецесії, що продовжується. Після довгих і складних переговорів Російська Федерація дала згоду на проведення таких переговорів", - сказав він.

Микола Азаров додав, що головною умовою РФ для переговорів має стати їх проведення до укладення Угоди про асоціацію та створення Зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

"Проведення переговорів дасть змогу зняти протиріччя і продовжити рухатися визначеним стратегічним шляхом без катастрофічних втрат для економіки України. І президент, і Уряд будуть і надалі проводити курс реформ, спрямованих на європейську інтеграцію та розвиток співробітництва з усіма нашими стратегічними партнерами", - відзначив Глава Уряду.
Прем'єр нагадав, що основною причиною ускладнення торговельно-економічних відносин між Україною та РФ і, зокрема, запровадження Росією захисних заходів, стали можливі зміни торговельно-економічного режиму між Україною і ЄС.

"Наші партнери занепокоєні можливим безмитним ввезенням через територію України європейських товарів і значними економічними втратами від цього. Саме тому було запропоновано проведення тристоронніх переговорів щодо врегулювання спірних питань", - пояснив Микола Азаров.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 21 листопада прийняв розпорядження, згідно з яким процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС призупинено.

Відповідно до розпорядження, МЗС разом з Мінекономрозвитку та Мінпромполітики доручено запропонувати Європейському Союзу та Російській Федерації утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання комплексу питань, спрямованих на відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямків торговельно-економічних відносин, розширення та сприяння міжнародній торгівлі, подальшу лібералізацію ринків, узгодження регуляторної бази для покращення умов впровадження підприємницької діяльності.

Источник
Категория: news, Украина | Просмотров: 2784 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.