Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане, - Прем'єр-міністр

Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане, - Прем'єр-міністр
Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане. У цьому запевнив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 4 грудня 2013 року.

«Довіра, висловлена нашим Парламентом Уряду, дозволяє нам приймати рішення, необхідні як для врегулювання сьогоднішньої гострої ситуації, так і для стабілізації соціально-економічного стану в Україні, що є насправді головним завданням і головною відповідальністю нашого Уряду», - сказав Микола Азаров.

Зокрема, довіра, висловлена українським Парламентом, дозволяє продовжити переговори з Європейським союзом щодо підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі. Водночас Уряд продовжує переговори з Російською Федерацією щодо врегулювання торгово-економічного режиму, критично важливого для збереження і розвитку української промисловості та економіки.

Про відповідні переговори Президент України домовився з керівництвом Євросоюзу і Росії. Тому буквально сьогодні урядові делегації відправляться на переговори до Брюсселю і до Москви.

«Ми будемо практично вирішувати ті питання, які, власне, і послугували приводом для акцій протесту, - сказав Микола Азаров. - Я хочу відповідально заявити, що те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане».
Прем’єр-міністр наголосив, що залишається абсолютно необхідна для цивілізованої європейської держави робота: як забезпечити стабільний економічний розвиток, доходи людей, їх соціальний і правовий захист, як дати об’єктивну правову оцінку конфліктам і правопорушенням, що сталися, і не допустити такого в майбутньому.

«Виконавча влада працює безперебійно і контролює ситуацію в державі, - сказав Глава Уряду. - Жодних збоїв, на щастя, не сталося, не дивлячись на протиправне блокування окремих органів влади».

Підготовлено за матеріалами Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ
Категория: news, Украина | Просмотров: 2678 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.