Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Вой "нэупэрэджэных" СМИ: армия оказалась верна присяге

Вой "нэупэрэджэных" СМИ: армия оказалась верна присяге
Армія підтвердила, що вона з режимом, а не з народом. Міністерство оборони України готується взяти участь в антитерористичних заходах, що їх проведення готує СБУ, і обіцяє зупинити радикалів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У зв’язку з рішенням про початок проведення на території України антитерористичної операції Міністерство оборони України офіційно повідомляє, що відповідно до статті 5 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» Міністерство оборони України, органи військового управління, з’єднання та військові частини Збройних Сил України забезпечують захист від терористичних посягань об’єктів Збройних Сил України, стрілецької зброї, боєприпасів, вибухових та отруйних речовин, що знаходяться у військових частинах або зберігаються у визначених місцях.

Згідно зі статтею 15 Закону, у районі проведення антитерористичної операції військовослужбовці Збройних Сил України мають право:

- застосовувати відповідно до законодавства України зброю і спеціальні засоби;
- затримувати і доставляти в органи внутрішніх справ осіб, які вчинили або вчиняють правопорушення чи інші дії;
- перевіряти у громадян і посадових осіб документи, що посвідчують особу, а в разі відсутності документів – затримувати їх для встановлення особи;
- здійснювати в районі проведення антитерористичної операції особистий догляд громадян, огляд речей, що при них знаходяться, транспортних засобів і речей, які ними перевозяться;
- тимчасово обмежувати або забороняти рух транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах.

«Непокора або опір законним вимогам військовослужбовців, посадових осіб, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, тягнуть за собою відповідальність, передбачену законом. Головна мета даної антитерористичної операції – зупинити екстремізм і протизаконні дії радикальних угруповань, які загрожують життю мільйонів українців, забезпечити захист мирних громадян, не допустити громадянської війни в Україні», — йдеться у повідомленні Міноборони.
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 3287 | Добавил: Тимченко
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
СМЕРШ   20 февраля 2014 12:07
Предатели и террористы, а теперь уже и братоубийцы, должны понести достойное наказание! Всех, кто добровольно не сложит оружие - к стенке!
0

прибор   20 февраля 2014 20:06
Ну так нет никакой антитеррористической операции, так что пока мимо
0