Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » В Україні - воєнний стан: почалася часткова мобілізація

В Україні - воєнний стан: почалася часткова мобілізація
Верховна Рада затвердила указ виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова №303 від 17 березня "Про часткову мобілізацію".

За прийняття відповідного законопроекту № 4466 проголосувало 275 депутатів, при необхідних 226, передають Українські новини.

Указ Турчинова набирає чинності після його затвердження в парламенті, а закон, прийнятий в Раді - з дня його опублікування.

Мобілізація проводитиметься протягом 45 діб з дня набуття чинності указу.

Мобілізацію оголошено на території всіх 24 областей України і в Києві. На території Криму і Севастополя мобілізація здійснюватиметься з числа громадян, які в добровільному порядку висловили бажання бути призваними на військову службу, в тому числі шляхом прибуття у військові комісаріати та військові частини.

Військові формування та оперативно-рятувальна служба цивільного захисту будуть переведені на організацію і штати воєнного часу.

Турчинов доручив здійснити в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву, призов військовозобов'язаних, у тому числі резервістів, і поставку транспортних засобів для забезпечення потреб збройних сил і Національної гвардії.

Місцевим органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування доручено організувати і забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини.

Також місцевим органам виконавчої влади доручено виділити тимчасово будівлі, споруди, земельні ділянки, транспортні та інші матеріально - технічні засоби.

Кабінет Міністрів має забезпечити фінансування і прийняти в межах повноважень інші заходи, пов'язані з оголошенням та проведенням часткової мобілізації.

Часткову мобілізацію оголошено у зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної ситуації, втручанням Росії у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Криму і Севастополі.

При доповіді законопроекту секретар РНБО Андрій Парубій повідомив, що в Збройні Сили планується мобілізувати 20 тис. військовозобов'язаних, і ще 20 тис. - в Національну гвардію.

Источник
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 6079 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Xbkfdtu   17 марта 2014 11:59
Че еще не все бюджетни кошты распилили? biggrin
0

Васек   17 марта 2014 13:09
Это приговор Украине ... или именно этого они и добиваются? Мы не можем себе позволить нормально содержать и обеспечивать 41 тыс. военных, а они еще 40 тыс. с верху хотят добавить! ИДИОТЫ! КТО ИХ ТУДА ВООБЩЕ ПУСТИЛ!?
0

Xbkfdtu   17 марта 2014 13:46
Молю Бога, чтоб не загребли моего друга с Полтавской обл. Ему эта война нахрен невпала... sad
0