Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Путін піде далі: ми маємо готуватися до найгірших сценаріїв – адмірал

Путін піде далі: ми маємо готуватися до найгірших сценаріїв – адмірал
Російська військова агресія проти України зруйнувала всю європейську систему безпеки, починаючі з Хельсинського акту, який визначив непорушність європейських кордонів після Другої світової війни. Про це в ефірі телеканалу БТБ заявив колишній перший заступник начальника Генштабу збройних сил України, адмірал Ігор Кабаненко.

“Фактично це спроба створити новий європейський порядок, де немає України і багатьох інших суб’єктів державності. А натомість є імперія, яка будується на засадах військової сили і тоталітарних принципах. Ми повинні зрозуміти це, і, гадаю, на Заході також вже починають це розуміти”, — сказав Кабаненко.

На його думку, Україна може розраховувати тільки на власні сили і самостійно вирішувати питання незалежності.

“Ми повинні захистити самі себе, адже ніхто не буде за нас воювати. Ніхто за нас не вирішить питання нашої незалежності і безпеки, бо так побудований демократичний світ. Тим паче, що ми не є членами системи колективної безпеки. Тобто в цій ситуації ми можемо розраховувати лише на власні сили. Але допомога, сподіваюсь, буде в різних площинах”, — вважає адмірал.

І.Кабаненко переконаний, що Україні слід готуватися до найгірших сценаріїв.

“Багато хто сьогодні вважає, що все обійдеться, але це не так. Адже військові індикатори та аспекти того, що відбувається, свідчать, що ми повинні ментально, морально, свідомо готуватися до найгірших сценаріїв. Ми повинні перейти від свідомості мирного часу, до свідомості війни. Це також дуже важливо, Це принципові речі, які також працюватимуть на нашу перемогу”, — підсумував Кабаненко.

Источник
Категория: news, Пульс города | Просмотров: 2983 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.