Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Американці будуть стріляти в мусульман недзвичайними кулями, щоб відразу відправити їх у пекло

Американці будуть стріляти в мусульман недзвичайними кулями, щоб відразу відправити їх у пекло
Американці будуть стріляти в мусульман недзвичайними кулями, щоб відразу відправити їх у пекло
Американська компанія South Fork Industries випустила кулі Jihawg Ammo, покриті фарбою з додаванням свинини. «Jihawg» розшифровується як поєднання слів «jihad» і «hawg» - перекручене від «hog» - кабан. Творці нової лінії боєприпасів подружжя Брендон і Джелі Хілл називають їх «мирним і природним стримуючим засобом для радикального ісламу» і продають кулі під слоганом «Світ через свинину».
Справа в тому, що свинина є в ісламі харамним (забороненим) продуктом. Згідно з деякими трактуванням Корану, загиблий мусульманин, чиє тіло навіть проти його волі було сплюндровано контактом зі свинею, вважається «нечистим» і в рай потрапити ніяк не може. Розробники Jihawg Ammo відзначають, що їх боєприпаси були створені спеціально, щоб не просто вбити радикального ісламіста, але і відразу відправити його в пекло і не дати загиблому на священній війні з невірними мусульманину потрапити в рай і зустрітися з 72-ма незайманими.
Тим не менш, багато фахівців та експертів висловлюють свої сумніви в такому трактуванні мусульманських священних текстів і вважають, що випадковий контакт зі свининою не може стати причиною вигнання з раю. Крім того вони побоюються, що подібні кулі можуть стати причиною збільшення кількості злочинів за мотивами релігійної ненависті.
Категория: news, Мир | Просмотров: 1082 | Добавил: Moderator
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.