Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

» » Якщо люди не вийдуть на вулиці, ми програємо, - Олег Тягнибок

Якщо люди не вийдуть на вулиці, ми програємо, - Олег Тягнибок
Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок розповів, що робитиме, якщо оголосять референдум. У випадку, якщо буде запущено процес проведення всеукраїнського референдуму, який не потребує думки парламенту, опозиція буде піднімати людей. Про це Олег Тягнибок заявив в інтерв'ю 5 каналу.

"Опозиція буде піднімати людей, це єдиний шлях", - заявив він.

"Сьогодні навіть злагодженим діям опозиції, тому що опозиція відрізняється від тої, яка була у минулому парламенті, недостатньо сил провести питання в стінах парламенту. Тому ми вийшли на вулицю і почали мобілізаційну акцію", - зазначив Тягнибок.
"Ми маємо збільшувати градус революційності українського суспільства… Ми маємо дати людям можливість повірити, що вони разом з нами можуть вплинути на ситуацію", - зазначив він.
"Якщо люди не вийдуть на вулиці і не будуть реагувати на заклики опозиції, то ми програємо. Тому нам треба йти до людей, очі в очі, з хати в хату", - додав він.
Категория: news, Украина | Просмотров: 4068 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.