Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Міносвіти введе європейські санкції для тих, хто списує на ЗНО

Міносвіти введе європейські санкції для тих, хто списує на ЗНО
Позбавити права повторно складати ЗНО на 2 роки абітурієнтів, які порушили правила, планує Міністерство освіти і науки з 2014 року. Про це повідомила під час прес-конференції керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.
"Під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2013 року з порушенням процедури були видалені 529 абітурієнтів. Тому Міносвіти занепокоєне таким перебігом подій і сьогодні розглядає можливість застосування світового досвіду покарання – позбавлення права участі в зовнішньому оцінюванні на наступні два роки", - повідомила Середяк.
Вона розповіла, що Дмитро Табачник посилається на законодавство Франції відповідно до якого люди, яких фіксують на списуванні та використанні мобільних телефонів, втрачають можливість складати зовнішнє оцінювання за їх системою на 5 років. Таку позицію Міністерства підтримує також і керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти:
"529 абітурієнтів-порушників – це багато. Це, фактично, майже 2 пункти тестування. Якщо Міністерство наступного року прийме таке рішення, то ми його будемо підтримувати"
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_minosviti-vvede-evropejski-sankciji-dlya-tih-hto-spisue-na-zno/506644">Gazeta.ua</a>
Категория: news, Украина | Просмотров: 1321 | Добавил: Moderator
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.