Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Парламенту запропонували висловити недовіру Нацраді з телерадіомовлення

Парламенту запропонували висловити недовіру Нацраді з телерадіомовлення
Комітет з питань свободи слова та інформації запропонував Верховній Раді висловити недовіру Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.

Про це заявив голова комітету з питань свободи слова та інформації, депутат від "Батьківщини" Микола Томенко.

За його словами, у середу його комітет розглядав питання звіту Нацради за 2012 рік.

"За результатами дискусії, яка мала місце в комітеті, відбулося голосування, за яким більшість із присутніх членів комітету прийняла рішення не схвалювати звіт Нацради", - цитує Томенка його прес-служба.

"Аргументами на користь цього рішення стали непрозорі та заангажовані рішення Нацради щодо цифрового мовлення, відсутність підтримки у розбудові FM-мережі Національної радіокомпанії та обласних радіокомпаній, не реагування на порушення законодавства щодо спонсорства та рекламування алкогольних напоїв тощо", - йдеться у заяві.

"Проти" ухвалення звіту проголосували Абдулін , Княжицький, Раупов, Мірошниченко, Томенко. Два народні депутати, Бондаренко та Баграєв, голосували за схвалення звіту. Народний депутат Кондратюк утрималася від голосування, а депутати Стець та Голуб не брали участі в голосуванні", - додали у прес-службі.

Водночас Томенко зазначив, що рішення комітету про недовіру має рекомендаційний характер, остаточне рішення ухвалить Верховна Рада.

"Ми будемо рекомендувати Верховній Раді не схвалювати звіт Нацради і, таким чином, висловити їй недовіру, виходячи з того, що він не виконав покладені на нього функції", - підкреслив голова комітету.

Томенко зазначив, що на засіданні висловлювалися зауваження про "монополізацію теле-і радіопростору, непрозорі рішення щодо видачі ліцензій на цифрове мовлення, позбавлення телеканалів Ера, 2 +2, ТВі та інших на цифрове мовлення".

Глава комітету нагадав, що відповідно до закону про Національну раду з телерадіомовлення, склад ради формується парламентом і президентом. "На жаль, ми не зможемо поміняти (членів Нацради), і необхідно також рішення президента", - зазначив Томенко, додавши, що поки такого рішення президент не приймав.

Источник
Категория: news, Украина | Просмотров: 1567 | Добавил: redaktor
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.