Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » » В Мелітополі намагаються надурити місцевих мешканців та провести російський референдум

В Мелітополі намагаються надурити місцевих мешканців та провести російський референдум
Як повідомляє видавництво "РИА-Мелитополь" (https://ria-m.tv/news/281794/v_melitopole_okkupatsionnaya_vlast_gotovitsya_k_provedeniyu_feykovogo_referenduma.html), на даний час, у м. Мелітополь окупаційними військами РФ та псевдовладою міста, на чолі з т.зв. «в.о. міського головий» Галиною Данильченко, планується здійснити збір підписів городян для проведення фейкового референдуму.
У зв’язку із провалом «компанії» по збору підписів, під виглядом пенсійних виплат пенсіонерам та інвалідам м. Мелітополь (при наданні ксерокопії копії паспорту) у розмірі 10 000 рублів РФ, окупаційні війська та псевдовлада міста, в особі Г. Данильченко, намагаються отримати підписи іншим шляхом від мешканців Мелітополя для проведення фейкового «референдуму».
Так, псевдовладою міста, планується почати видачу гуманітарної допомоги (продукти харчування та предмети першої необхідності), яка надійшла з м. Запоріжжя 26.03.22р., та була викрадена окупаційними військами, а також, т.зв. «гуманітарну допомогу від РФ», яка надійшла 28.03.22р. в м. Мелітополь з АР Крим.
При цьому, під час видачі т.зв. «гуманітарної допомоги» у вигляді «продуктових пайків», від городян будуть вимагати поставити свою підпис у «відомостях про отримання» та надати свої персональні дані.
Містянам таку «процедуру отримання пайків» будуть пояснювати тим, «що це робиться, начебто, для того щоб одні й ті ж особи не отримували «гуманітарну допомогу» декілька разів, а потім торгували продуктами з цих «продуктових пайків» на ринках міста».
Псевдовлада буде намагатися активно проводити піар-кампанію з використанням російських ЗМІ, показуючи мешканцям м. Мелітополя та Мелітопольського району, що городянам допомагає тільки т.зв. «російська військово-цивільна адміністрація» і псевдовлада міста, та водночас отримувати підписи для проведення фейкового «референдуму».
Категория: Пульс города, Новороссия, Top News, Мир, Украина, Говорят что | Просмотров: 2594 | Добавил: Tymchenko
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.