Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » » Кому війна, а кому «мати рідна». На ТОТ Запорізької області загострюється конфлікт в середовищі окупантів за сфери впливу

Кому війна, а кому «мати рідна». На ТОТ Запорізької області загострюється конфлікт в середовищі окупантів за сфери впливу
На тимчасово окупованій території м. Василівка Запорізької області, між різними структурами окупаційних військ РФ, розпочався перерозподіл сфер впливу на «пунктах пропуску».
Як стало відомо, на сьогоднішній день проїзд через блокпост поблизу т.зв. «тарілки» у м. Василівка контролюється «комендатурою» міста (нещодавно призначено нового коменданта з позивним «122-й»). В той же час, блокпост, який знаходиться вище «тарілки», контролюється представниками загону ОМОН РФ.
У зв’язку з чим, між вказаними окупаційними групами загострився конфлікт у зв’язку із перерозподілом сфер впливу та грошових потоків, які вони вимагають від внутрішньо переміщених осіб (фактично забирають останнє).
Не секрет, що мешканці ТОТ України вимушені сплачувати будь-які кошти за свою свободу, тому що перебувати під окупацією РФ, теж саме, що й тюрма, а може й ще гірше.
Такі злочинні дії російських військових не дають змогу виїхати на підконтрольну Україні територію усім бажаючим, тому органи влади на постійній основі організовують т.зв. «зелені коридори», що дають змогу звільнитися з лап російських загарбників.
Категория: Пульс города, Новороссия, Top News, Мир, Украина, Говорят что | Просмотров: 1227 | Добавил: Tymchenko
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.