Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Суд над Тимошенко знову перенесено через її неявку

Суд над Тимошенко знову перенесено через її неявку
Суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський оголосив у п'ятницю рішення про перенесення судового розгляду справи по ЄЕСУ зі звинуваченням проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко на 16 серпня.

Про це повідомляє кореспондент із залу суду.

"Оскільки Тимошенко напередодні подала заяву про неможливість бути присутньою на суді за станом здоров'я, справа не може слухатися за її відсутності, і тому слухання перенесено на 15.00 15 серпня", - оголосив Садовський.

З цим рішенням, сказав він, погодилася сторона звинувачення. Водночас, захисники екс-прем'єра Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк і Андрій Кожем’якін у своїх виступах наполягали на негайному розгляді за відсутності Тимошенко клопотання захисту про закриття цієї кримінальної справи, посилаючись на те, що вона була закрита Верховним судом України 2005 року.

Власенко закидав одному з прокурорів у неправильному трактуванні рішення ВСУ про закриття цієї справи. Водночас, Плахотнюк і Кожем’якін, за їх словами, у 18 разів сьогодні вимагають від суду розглянути клопотання про закриття справи за відсутності Тимошенко, на що суддя Садовський сказав: "Суд переноситься через неявку звинуваченої, а всі клопотання будуть розглянуті лише за умови її присутності".

Источник
Категория: news, Украина | Просмотров: 1343 | Добавил: admin
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.