Актуальное
Погода в Запорожье
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Новости партнеров
E-mail Рассылка

Введите свой E-mail:

Центр города, ул. Победы (р-н супермаркета «АМСТОР»)
Дешевое жилье в Запорожье. Комната - от 800грн/в мес, 1 комн. квартира - от 1500 грн/в месяц. НЕ АГЕНСТВО! <br> тел. (066) 136-04-71, (063) 946-79-86
» » Більше 5 тисяч підприємств Донецького краю підвищили рівень заробітної плати

Більше 5 тисяч підприємств Донецького краю підвищили рівень заробітної плати
Такі зміни сприяли значному збільшенню бюджету. Додатково було отримано майже 8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 25,6 млн. грн. єдиного соціального внеску. Позитивні тенденції, в свою чергу відбилися, на забезпеченні пенсій, соціальних виплат, утриманні інфраструктури органів місцевого самоврядування.
У регіоні триває робота щодо збільшення рівня заробітної плати. Ця сфера найбільш вразлива щодо ухиленню від оподаткування та порушення законодавства шляхом видачі грошових коштів «в конверті» або в розмірах невідповідних встановленим мінімуму. Про це свідчать багаточисельні звернення громадян зі скаргами на працедавців, які порушують їх права. З початку року на адресу ГУ Міндоходів в Донецькій області надійшло 135 таких звернень.
«Однією з основних цілей нашого відомства є стабільне виконання бюджетних призначень за рахунок добровільності сплати податків та боротьби з неофіційною економікою», - зазначив начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вадим Бондаренко.
Категория: blog | Просмотров: 1807 | Добавил: Vorosh
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.